null

Телефон: +380991853951 +380677049701
Email: atava.if@gmail.com

Відгуки

Яремче — низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Через місто пролягає дорога до найвищої вершини Українських Карпат — Говерли.

Перша історична згадка про Яремче датуєтьcя 1787 роком. За легендою назва походить від імені гуцула Яреми Годованця, який першим оселився на цій території. Місто почало активно розвиватися після будівництва залізниці Станіслав (тепер Івано-Франківськ) – Яремче – Ворохта – Рахів в 1894р., яка призначалася для вивезення лісу у промислові райони Австро-Угорщини. Ще раніше Яремче почало розвиватися як дачне містечко, де відпочивали жителі Львова, Кракова, Варшави.
Архівні фото

Зараз Яремче — найвідоміший туристичний центр Прикарпаття, має понад 40 туристсько-рекреаційних закладів і санаторіїв, більше 50 об’єктів зеленого туризму. Для курортної терапії використовуються кліматичне лікування, мінеральні ванни тощо. Майже на половині території Яремчанської міськради розташований Національний природний парк “Карпатський”, утворений в 1980 р. (перший в Україні).

Населення міста зберегло народні звичаї та обряди, найбільш цікаві з них — гуцульська “Розколяда”, Андріївські вечорниці, Водохреще, купальське свято “Гуцульська берегиня”.

День міста відбувається у останню неділю липня.

До 2006 року у вжитку були дві назви міста — Яремча і Яремче, перша з яких з’явилася у 20-х роках ХХ ст. завдяки польським урядовцям, а потім була зафіксована радянськими. Первісну назву Яремче було уточнено рішенням Верховної Ради.

 1. Відпочивали чотири дні в готелі. Отримали масу позитивних вражень, гостинність на найвищому рівні. Відчуваєш себе дійсно як у родинному колі.Велика подяка за все всьому персоналу готелю ATAVA.

 2. Відпочивали у серпні 2017, син з дружиною у захваті від гостинної атмосфери. Готель новюсенький, все на висоті. Окрема подяка Олександру за смакоту та Анатолію за дозвілля! Сергію так тримати!
  Рекомендую!Рекомендую!Рекомендую!

 3. Благодарность от чистого сердца персоналу отеля. Мы с супругой нашли то что искали. Отдельное огромное спасибо Сергею. Вернемся с друзьями. Респект вам.

 4. Сучасно, затишно, смачно. Молодий персонал, приємна атмосфера, чудова кухня (дякуємо, Олександре!)! Бажаємо закладу процвітання і багато задоволених гостей! Сергію, дякуємо!

 5. Все пречудово!!!! Відношення персоналу на найвищому рівні! Будите почуватися як вдома !

 6. Очень уютный отель. Сказочная природа. Приятный и приветливый персонал!!! 4 дня отдыха с женой заполниться на долго)

 7. Дружелюбный, внимательный и учтивый персонал. Семейная обстановка. Дом уютный, просторный и красивый. Очень понравились римская парная и финская сауна. Завтрак включен. Вечером разжигают камин.

 8. Отдыхали в этом замечательном месте в конце декабря ! Впечатления остались самые положительные ! Красиво и безумно уютно ) Персонал приветливый и доброжелательный ! Кухня очень вкусная !) Отдельная благодарность Александру и Андрею ,спасибо Вам за компанию ,вы супер ! )) Уезжать не хотелось ,обязательно к Вам вернёмся !))

 9. Тут уютно… Комфортно и тепло… Кофе вкусный. Ресторан: из 10 возможных-поставлю 25. Приятные люди-это наверное выше всех всех похвал. Мы тут второй раз-и вернемся еще. Спасибо за домашний очаг и тепло, которое вы, дарите людям

 10. Сервис неплох, как и комнаты, всем рекомендую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *