Бронювання

Правила замовлення

Готельний комплекс «Atava Family house» створює умови для комфортного і безпечного перебування гостей. Готель дбає, щоб Ваше перебування було приємним. Готель зберігає за собою право відмовити споживачу у наданні послуг, який викликає занепокоєння або підозру.

Оплата за номери

Поселення та виселення в номер відбувається з 14:00 до 12:00 год. Будь-яке продовження проживання підлягає додатковій оплаті. Про свій намір продовжити термін перебування гість зобов’язаний повідомити на рецепцію до 10:00 в день від’їзду. При цьому термін перебування продовжується за наявності вільних місць. При поселенні у готель з 0:00 до 12:00 (ранній заїзд) та виїзді клієнта з 12:00 до 24:00 (пізній виїзд) плата стягується за пів доби.Оплата за проживання здійснюється при заселенні на рецепції.

Бронювання

Зробити замовлення можна по телефону, електронною поштою. Підтвердження бронювання відбувається тільки при здійсненні попередньої оплати обговореної з адміністратором в залежності від сезонності.

Терміни скасування чи зміни бронювання номерів обговорюється з адміністратором мінімум за 3 доби до заїзду.

Гості

Особи, які не проживають в готелі, не мають права перебувати в приміщенні з 23:00 до 7:00. Проживаюча в готелі особа відповідає за поведінку гостей. Проживаюча особа не має права передавати свій номер іншій особі.

Спокій

Гості повинні з повагою відноситись одне до одного та не перешкоджати відпочинку інших. Необхідно зберігати тишу з 23:00 до 7:00.

Паління

Палити в номерах суворо заборонено. Місця для паління — балкони.

Відшкодування збитків

Будь-який збиток, нанесений готелю, гість зобов’язаний оплатити.

Зберігання цінностей

Готель не несе відповідальності за зберігання цінних речей в номері. (Ви можете безкоштовно передати цінні речі для зберігання на рецепцію). Забуті речі зберігаються у готелі протягом 6 місяців.

Пожежна безпека

В разі пожежі дійте згідно плану евакуації, який розміщений біля виходу. Не використовуйте електричні прилади. Не паліть в номері.

Домашні тварини

Перебування в готелі з домашніми тваринами заборонено.

Економія електроенергії

Допоможіть нам зменшити використання електроенергії. Вимикайте, будь ласка світло, телевізор та інші електроприлади при виході з номеру.

 
//
//